14 lutego 2024

Zapowiedź wydarzeń

W najbliższy piątek w wielu miejscach w naszym kraju odbędzie się modlitewna „Noc Walki o Błogosławieństwo dla Polski”. Mając na uwadze ogrom problemów, z jakimi zmaga się nasza Ojczyzna, chcemy dołączyć do tej inicjatywy. Czuwanie modlitewne rozpocznie się od Drogi Krzyżowej o godz. 17.45, po Mszy św. rozpocznie się adoracja eucharystyczna, która będzie trwałą do północy. Czas ten wypełni na przemian wspólna modlitwa za przyczyną matki Bożej i patronów Polski oraz modlitewna cisza. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich, którym zależy na dobru naszego kraju i wszystkich Polaków.

W najbliższy piątek włączamy się również w Dzień solidarności ze skrzywdzonymi w Kościele. W tej intencji modlimy się Drogę Krzyżową o 14.30 oraz podczas Godziny Miłosierdzia.