06 stycznia 2024

Zapraszamy na parafialne kolędowanie

W przyszłą niedzielę, 14 stycznia zamierzamy zorganizować noworoczne spotkanie kolędowe, wspólne śpiewanie kolęd i skromną biesiadę na placu przy domu parafialnym. Serdecznie zapraszamy naszych Parafian, prosimy też o zaproszenie przyjaciół i znajomych. Na kolędowaniu będziemy gościć Górali Czadeckich z parafii w Brzeźnicy, którzy zaprezentują swoje tradycyjne kolędy i pastorałki. Członkowie zespołów góralskich „Watra” i „Stanowianie” zaśpiewają też na Mszy św. o godz. 16.00. Spotkanie rozpocznie się około godz. 17.00 na dziedzińcu za domem parafialnym. Prosimy chętne panie o upieczenie ciasta i przyniesienie do kawiarenki parafialnej (już pokrojonego, w kartonach) – będzie można to zrobić od godz. 12.00. Będą zapewnione ciepłe napoje, bigos i kiełbaski z grilla. Pamiętajmy, że spotkanie odbywa się na zewnątrz i częściowo pod namiotem – trzeba się odpowiednio ciepło ubrać.