06 lipca 2024

Zapraszamy na wakacyjny wyjazd parafialny

W ostatnią sobotę miesiąca (27 lipca) zapraszamy na jednodniową pielgrzymkę do sanktuariów położonych w bezpośredniej bliskości naszego miasta, należących zarówno do naszej diecezji, jak i do archidiecezji poznańskiej. Odwiedzimy Babimost, Zbąszyń, Obrę, Wieleń, Wschowę i Otyń. Po drodze są także unikatowe zabytki architektury sakralnej (Klępsk, Kosieczyn, Chlastawa) oraz skansen w Wolsztynie. Warto dać się przekonać, że w odległości poniżej 100 km od własnego domu można znaleźć miejsca wyjątkowe i zaskakujące zarówno pięknem, jak i bogatą historią. Koszt pomiędzy 150 a 200 zł., zależnie od ilości uczestników, w tym obiad. Przy zapisie zaliczka 100 zł.

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie