13 października 2024

Zbliża się Marsz i Bal Wszystkich Świętych

31 października odbędzie się po raz kolejny w naszym mieście Marsz i Bal Wszystkich Świętych. Rozpocznie się on od Mszy św. w kościele św. Michała o godz. 17.00, następnie w radosnej procesji z relikwiami świętych i błogosławionych przejdziemy do naszego sanktuarium, gdzie po krótkim nabożeństwie eucharystycznym odbędzie się zabawa z poczęstunkiem. Zapraszamy całe rodziny z dziećmi, prosimy o przebranie się za różnych świętych i błogosławionych.

Zapraszamy też osoby chętne do pomocy w przygotowaniu wydarzenia, następne spotkanie organizacyjne w środę 16 października o godz. 19.15 w kawiarence. Ze względu na Marsz Wszystkich Świętych w ostatnim dniu października Msza św. będzie odprawiona o godz. 18.00, a Różaniec o 17.15.

A tak było w poprzednich latach: