16 kwietnia 2022

Zmartwychwstał Pan!!! Alleluja!!!

Przeżywana przez nas Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego otwiera nas na prawdę, że Bóg w swojej wielkiej miłości nie zostawił nas samych, ale w Jezusie Chrystusie ofiarował nam nowe życie. Niech wielkanocna radość płynąca ze zmartwychwstania Pana będzie udziałem nas wszystkich. Niech Zwycięzca śmierci, piekła i szatana umacnia wiarę, nadzieję i miłość w naszych rodzinach i społecznościach, wspomaga na drogach codzienności oraz oświeca blaskiem swojej prawdy.

Ze słowami z wielkanocnej sekwencji: „Wiemy żeś zmartwychwstał, że ten cud prawdziwy”, z Bożym błogosławieństwem i wielkanocnym pozdrowieniem świętujmy w naszych rodzinach, razem z naszymi bliskimi. Od pustego grobu, naszym Gościom i Drogim Parafianom, pragniemy przekazać najserdeczniejsze życzenia, aby zmartwychwstały Pan i Zbawiciel opromieniał swoją łaską i błogosławieństwem każdą chwilę życia i by udzielał zdrowia i wszelkich potrzebnych darów. Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich nas spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z nadzieją patrzeć w przyszłość. Niech Jezus żyje i króluje w naszych rodzinach, w naszej parafii.

Sanktuarium Miłosierdzia Bozego w Świebodzinie