Dzisiejsza niedziela zaprasza do radości. Jednym z powodów do radości było dziś wręczenie nagród w jubileuszowych konkursach plastycznym i fotograficznym na zakończenie Mszy świętej o godzinie 12.30. Podsumowaliśmy czas jubileuszowy wyrażając wdzięczność tym, którzy wzięli udział w naszych konkursach: dzieciom i dorosłym.

Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem Pań Katechetek i Ks. Piotra za przygotowanie Konkursu Plastycznego oraz członkom Komisji Konkursu Fotograficznego Pani Dorocie Hładkiej - za ufundowanie nagrody głównej za I miejsce - sesji fotograficznej w "Studio Dream" oraz Panu Rafałowi Wojtkiewiczowi - za organizację Międzynarodowego Festiwalu "Musica Misericordia".

Poniżej przedstawiamy nagrodzonych i zdjęcia z wydarzenia wręczenia nagród.

Nagrodzeni w Konkursie Plastycznym

"Jezus w oczach dzieci"